Nederlands
Old Town of Leith / TICKETGIDS

Edinburgh food tours: tickets & bezoekersgids

Kies een lunch‑tour in Edinburgh of een food walk in Leith. Buurt, wandelroute en dieetgeschiktheid zijn even belangrijk als het aantal stops.

Vergelijk Edinburgh food tours tickets ↗
Gids die met bezoekers spreekt tijdens een Edinburgh food walk
HET SNELLE ANTWOORD

Zijn Edinburgh food tours iets voor jou?

Kies het centrale lunch‑formaat om eten te combineren met een eerste stadsbezoek. Kies Leith voor een aparte wandeling langs de waterkant en een andere kant van Edinburgh. Het genoemde Leith‑product is een zaterdagtour, controleer dus de daadwerkelijke kalender.

Beste voor
Schotse smaken en buurtverhalen
Aanbevolen planningstijd
Een ontspannen, op eten gerichte uitstap
Ervaring
Begeleide wandeltocht met vermelde proeverijen

Waar je op moet letten vóór het boeken van Edinburgh food tours

Menu's en stops kunnen wijzigen. Vis, zuivel, alcohol en andere allergenen kunnen voorkomen. Neem contact op met de aanbieder over wensen vóór het boeken; ga niet uit van vervangingen.

Hoe plan je je bezoek aan Edinburgh food tours

Beschouw een uitgebreide food tour als de hoofdmaaltijd van dat deel van de dag. Draag comfortabele schoenen, bevestig de ontmoetingsplek en reken reistijd in als je in een andere wijk verblijft.

Kies het juiste Edinburgh food tours ticket

Gebruik de onderstaande producten om de daadwerkelijke ervaring te vergelijken. Controleer datum, toegang‑ of tour‑inclusies, ontmoetingspunt en restitutievoorwaarden samen. Een pakket met extra activiteiten kan handig zijn, maar alleen als je voldoende tijd hebt om ervan te genieten.

Controleer of de gekozen optie de toegang, activiteit of extra’s bevat die voor jou belangrijk zijn. Gelijkaardige productnamen kunnen verschillende toegang, routes of deelnamenniveaus beschrijven.

Prijzen en beschikbaarheid van Edinburgh food tours

Kies je datum en aantal gasten op de boekingspagina om het huidige totaal te zien. Deze gids garandeert geen vaste startprijs of beschikbaarheid op dezelfde dag. Vergelijk de uiteindelijk geselecteerde optie voordat je beslist.

Praktische details gecontroleerd op 2026-09-24. Planningstoleranties zijn onze suggesties, geen gegarandeerde tourduur. Controleer attractie‑ of operatorinformatie ↗

Ervaringsfoto’s

Vergrote ervaringsfoto

JOUW VOLGENDE STAP

Vergelijk tickets voor food tours in Edinburgh

Kies je datum om actuele prijzen, inbegrepen zaken en beschikbaarheid te zien.

Edinburgh food tours

Edinburgh: Guided Food Tour + Lunch & Drinks

Foodwalk + lunch en drankjes

Een begeleide foodwalk met de vermelde proeverijen, lunch en drankjes.

Voordat je boekt: Controleer de dieetgeschiktheid en de ontmoetingsplek. Menu’s en individuele stops kunnen wijzigen.

Controleer beschikbaarheid Kies je datum en ticketoptie
Edinburgh food tours

Edinburgh: Leith Saturday Guided Food Tour

Leith zaterdag foodwalk

Een begeleide wandeling door Leith met de vermelde eetstops en proeverij-regeling.

Voordat je boekt: Controleer de zaterdagkalender, zeevruchten en andere allergenen, alcoholregelingen en wandelroute.

Controleer beschikbaarheid Kies je datum en ticketoptie

Je boekt via onze affiliate‑partner. Controleer beschikbaarheid en voorwaarden voor je gekozen datum. Over onze boekingslinks.

Food tours in Edinburgh: boekingsvragen

Waar kan ik food tours in Edinburgh boeken?

Gebruik de productlinks hierboven om opties bij onze boekingspartner te bekijken. Selecteer datum en aantal gasten, controleer daarna de volledige inclusies en bevestigingsinstructies voordat je betaalt.

Wat is het belangrijkste detail om te controleren?

Menu's en stops kunnen wijzigen. Vis, zuivel, alcohol en andere allergenen kunnen voorkomen. Neem contact op met de aanbieder over wensen vóór het boeken; ga niet uit van vervangingen.

Hoeveel tijd moet ik uittrekken?

Onze planningstips: een ontspannen culinaire uitstap. Beschouw een uitgebreide food tour als de hoofdmaaltijd van dat deel van de dag. Draag comfortabele schoenen, bevestig de ontmoetingsplek en reken extra reistijd als je in een andere wijk verblijft. Controleer het geboekte product voor de exacte duur.

Meer Edinburgh‑ervaringen om te vergelijken

EEN SLIMME MANIER OM TE BOEKEN

Bespaar 5 % op je eerste boeking

Bekijk de eerste‑boeking aanbieding en controleer de voorwaarden voordat je je tickets kiest.

Ontdek ticketbesparingen →

We verbinden je met onze officiële affiliate‑partner

Je gaat naar tickadoo om je datum te kiezen, beschikbaarheid te controleren en je boeking af te ronden.

Ga nu verder